Game List for Concepcion Ballesta in 2019

    DGradeOppDGradeDetail
       
  22 Fernando Ansorena 25.01.19   
1 lost to Ignacio Gutierrez-Trueba4-7 10531815Block E
2 beat Manuel Marcos Fal 6-3 10701543Block E
3 lost to Macarena Guardiola5-7 10671471Block E
4 lost to Gabriel Ximenez De Embun5-7 10661672Gold 4
5 lost to Gabriel Ximenez De Embun2-7 10651673Gold 4
6 lost to Juan Peman4-7 10651876Gold 4
7 lost to Juan Peman1-7 10641876Gold 4
       
  79 La Fuensanta 20.03.19   
8 lost to Inmaculada Florido1-7 10601333Group C
9 lost to Francisco Puerto3-7 10591645Group C
       
  80 La Fuensanta Plate 20.03.19   
10 lost to Maria Moreno-Luque4-6 10521078
       
  152 Sherry Trophy 26.04.19   
11 lost to Basilio Iglesias0-7 10522112Group A
12 lost to Santiago Echevarria1-7 10491426Group A
13 beat Margarita Pato 7-6 10641336Group A
       
  264 Andalucia Championship 31.05.19   
14 lost to Javier Nunez3-7 10621537Block H
15 lost to Javier Nunez3-7 10601539Block H
16 lost to Jose Miguel Vaca1-7 10581579Block H
17 lost to Jose Miguel Vaca1-7 10571580Block H
18 beat Maria Fernandez-Pereira 7-6 10701230Plate q-fin
19 lost to Jose Antonio Quintela5-10 10671412Plate s-fin
       
  573 Sancti Petri Open 16.08.19   
20 lost to Alfonso Urbano3-7 10671847Block A
21 lost to Rafael Hernandez-Alcala4-7 10651535Block A
22 lost to Javier Cejudo5-7 10621452Block A
       
  591 Villa Padierna 2 19.08.19   
23 lost to Cristina Solis6-7 10601509Block F
24 beat Manuel Marcos Fal 7-5 10811536Block F
25 lost to Javier Nunez3-7 10791586KO R1
       
  626 Sancti Petri 25.08.19   
26 lost to Gloria Goma3-6 10701207Block D
27 lost to Jose Antonio Quintela2-7 10671428Block D
28 lost to Blanca Martin-Gamero3-6 10581065Plate q-f
       
  702 Vista Hermosa v Pineda Test Match 21.09.19   
29 lost to Isabel Gutierrez4-7 10551449Group D
30 beat Rosario Lacave 7-2 10701179Group D
31 lost to Enrique Espinosa5-6 10631172Group D
32 beat Almudena Villota 7-1 10731103Group D
       
  784 Pineda 08.11.19   
33 lost to Maria Teresa Ruiz5-6 10721595Group H
34 lost to Manuel Marcos Fal2-7 10701582Group H
35 beat Cristina Pujol 5-4 10851190Group H
36 lost to Rosario Garcia-Zozaya3-7 10811353Plate R1
       
  820 Villa Padierna 06.12.19   
37 lost to Javier Cejudo3-7 10781432Group D
38 lost to Juan Carlos Morillo2-7 10761577Group D
39 lost to Francisco Perea2-4 10681144Group D
40 lost to Maria Teresa Molares5-7 10611190Plate KO R1

Database last updated at Wed, 26 Jan 2022 12:27:42 +0000

27 January 2022 06:26:44